Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Upoznavanje

Go down 
Autor/icaPoruka
Green Decoy
Glavna administratorica
Green Decoy


Broj postova : 100
Grad : Rijeka
Registration date : 24.10.2008

Upoznavanje Empty
PostajNaslov: Upoznavanje   Upoznavanje Icon_minitimepet lis 24, 2008 12:47 am

Ovaj forum sam otvorila jer sam kao osoba veoma zaigrana i volim se zabavljati, ali ne sama. Moj tip nisu kafići ili disko klubovi nego nevina zabava preko interneta tipa različitih riječnih igara. Ako ste i vi takvi, ovo je pravo mjesto za vas.
Na moj poziv pridružila mi se i Kei Billie Swein, koja je kao osoba također veoma komunikativna i spremna za zabavu svake vrste. Nas dvije činimo tim koji će vas voditi uz pomoć moderatorske ekipe.


Pa za početak koji je smisao ovog foruma?

Prije svega, želja da se dobro zabavimo. Vicevi, razne mozgalice i zagonetke naći ćete upravo ovdje kao i raspravljanje o nekim aktualnim temama, ali zabava će nam biti prioritet.
Ne volim kada se ljudi dosađuju jer je to po meni gubljenje vremena. Pa umijesto da prevrćete programe bez ikakve želje ili volje za gledanjem nečega, kliknite na ovu adresu i zabavite se pričajući sa svojim vršnjacima.


Ima li ograničenja?

Naravno da ima, iako ne puno jer je ovo forum za spontanu zabavu i ne bi smijelo biti nikakvih zabrana. Detaljnije u temi "Pravila naša svagdašnja"


Što moram napraviti da postanem član?

Stvarno je jednostavno. Kliknuti na gumbić Log in i započeti avanturu. Nikakva predstavljanja, posebne zamolbe niti ništa slično tome nije potrebno.


Zašto da uopće postanem član ovog foruma?

Zato jer je ovo forum na kojemu ćeš pronaći mnoo svojih vršnjaka koji bi se voljeli upoznati sa novim prijateljima, ako ništa drugo onda barem internetskim. Beskrajnu zabavu koja te očekuje otkriti ćeš čim kreneš u avanturu.

Pa što još čekaš?


P.S. Administratori i moderatori su ti uvijek na usluzi i uvijek nas možeš privatnom porukom (pm) upitati sve što te interesira. Nismo mi neke stroge srednjovječne osobe koje se pjene na svaku vašu riječ. Mi smo apsolutno vaši vršnjaci koji se po ni po čemu ne razlikuju od vas, a netko mora i sve to pokrenuti, zar ne?
[Vrh] Go down
http://havefun.roflforum.net
 
Upoznavanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Portal-
Forum(o)Bir: