Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Osnovna pravila

Go down 
Autor/icaPoruka
Green Decoy
Glavna administratorica
Green Decoy


Broj postova : 100
Grad : Rijeka
Registration date : 24.10.2008

Osnovna pravila Empty
PostajNaslov: Osnovna pravila   Osnovna pravila Icon_minitimepet lis 24, 2008 1:09 am

Zasigurno vaša najdraža tema.

1. Na ovom forumu mora vladati čista demokracija, nema omalovažavanja tuđih posteva ili izrugivanje istima. Komentirajte i recite da se ne slažete, ali vrijeđanja ne želim. Prekršitelj će dobiti opomenu a tri opomene vam donose ban-zabranu pristupa forumu u trajanju koje ja odredim prema ozbiljnosti vaših prekršaja.

2. Ne želim psovke, pogrdne nazive i ostale riječi neprimjerenog sadržaja. Ukoliko dolazi na red neka prosta riječ stavite zvjezdice umjesto slova(*). Prekršitelju slijedi opomena i biti ću posebno stroga prema psovkama, neka vam bude jasno.

3. Teme mogu otvarati svi, ali prethodno se potrudite malo pročačkati po forumu ako takva tema već postoji. Ako se ne snalazite još najbolje možete se poslužiti pretražnikom ili samo pitati mene i ostale administratore (neće ih biti jako puno, bez brige) pm-om.

4. Masovna reklamiranja su dopuštena nakon što ih ja odobrim (ako ih odobrim). Masovne reklamacije neću dopuštati članovima sa manje od određenog broja posteva jer ću smatrati da su na ovaj forum došli samo radi reklamacije svojega foruma ili web stranice. Dakle, samo uz dozvolu. Osoba kojoj ja odobrim reklamiranje putem pm-ova na kraju će navesti jedan kod kojega ću joj ja dodjeliti. Ukoliko primite reklamni pm bez koda, molit ću vas da me o tome obavijestite. Također, ako sumnjate da sam ja toj osobi dozvolila reklamiranje pošaljite mi vaš pm sa "kodom" i ja ću to provijeriti. Molim za suradnju.

5. Vrijeđanje preko privatnih poruka je najstrože zabranjeno! Svatko tko primi takav pm neka mi odmah javi i odgovorna osoba će zaprimiti trajni bam. Ne želim nedozvoljene radnje na forumu!

6. Dužinu i sadržaj posteva vam nitko ne određuje. Pišite koliko hoćete i što hoćete, samo vodite računa da ne ostavljate pet posteva za redom kada klikom na gumb edit možete sve to pospremiti u jedan, ako ste slučajno objavili post i onda se sjetili da ste nešto zaboravili.

7. Administratorska i Moderatorska ekipa vam stoji na usluzi koliko god to vi htjeli. Ne ustručavajte se nikakvih pitanja.

I to bi bilo to. Rekla sam da neću stavljati mnogo pravila jer je ovo forum gdje postoje samo najnužnija ograničenja.
Budite dobri i poštujte ih jer za svaki prekršaj dobivate opomene, a opomena+opomena+opomena=ban.
Jednostavna jednadžba.
Nadam se da ćete biti spremni za suradnju jer niti ja ne volim nekome davati opomene.
Vaša Green
[Vrh] Go down
http://havefun.roflforum.net
 
Osnovna pravila
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: O forumu :: Pravila naša svagdašnja-
Forum(o)Bir: